Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Семинары, тренинги, литература, фильмы и другие теоретические знания
Ответить
Аватара пользователя
Тарас Степанович
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 24 мар 2014, 21:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение Тарас Степанович » 28 мар 2014, 21:29

Пропоную конструктивно обговорити пропозицію щодо проведення виїздних семінарів, безпосередньо перед кожним етапом ЧУ з ралі, окрім тих семінарів, що будуть проводитись у Києві!
Які думки?
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Семинар для штурманов, Киев, 29 марта

Сообщение Некрасов » 28 мар 2014, 21:35

Тарас Степанович писал(а):Пропоную конструктивно обговорити пропозицію щодо проведення виїздних семінарів, безпосередньо перед кожним етапом ЧУ з ралі, окрім тих семінарів, що будуть проводитись у Києві!
Які думки?
Перше, що спадає на думку - пропоную винести це обговорення у окрему тему. Цю вже читають виключно ті, хто збирається на завтра. А нову помітять нові люди. Згода?
Аватара пользователя
Тарас Степанович
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 24 мар 2014, 21:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение Тарас Степанович » 28 мар 2014, 21:42

Некрасов писал(а):
Тарас Степанович писал(а):Пропоную конструктивно обговорити пропозицію щодо проведення виїздних семінарів, безпосередньо перед кожним етапом ЧУ з ралі, окрім тих семінарів, що будуть проводитись у Києві!
Які думки?
Перше, що спадає на думку - пропоную винести це обговорення у окрему тему. Цю вже читають виключно ті, хто збирається на завтра. А нову помітять нові люди. Згода?
Категорично ЗА!
injector
Новичок
Сообщения: 123
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 17:59
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение injector » 28 мар 2014, 23:20

Варіант цікавий, бо їздити часто наприклад зі Львова в Київ не дуже класно :)
Інше питання, що етапи ЧУ для багатьох проходять в ролі учасника, тому мабуть важко буде вклинитись в графік?
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение Некрасов » 29 мар 2014, 00:21

injector писал(а):Інше питання, що етапи ЧУ для багатьох проходять в ролі учасника, тому мабуть важко буде вклинитись в графік?
Саме так, це є перше питання. Всі ми знаємо, що штурмани - серйозні штурмани, які могли б читати лекції - зайняті не лише на гонці, а й кілька днів перед нею. Починаючи з тестів, далі ознайомлення й гонка. Після фінішу теж навряд чи хтось захоче лишатись ще на день. Тобто досить складно зайти час у напруженому графіку. Як наслідок - ведучим може бути тільки той, хто не бере участі у змаганні. Це теж можливе, але потрібно заздалегідь знати плани кожного.

Інший момент - приміщення. Добре, в Києві допоміг Валерій Горбань, за що йому величезне "дякую". А, припустимо, у Львові - чи можливо знайти якесь придатне приміщення ще й на пільгових умовах по оренді? Адже на повітрі семінаритись не будеш))) Це друге питання.

Маємо думати, друзі. Нічого неможливого нема, але потрібно дуже ретельно все прорахувати.
Jack
Новичок
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 27 дек 2008, 17:44

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение Jack » 29 мар 2014, 21:13

У Львові з приміщення все можна вирішити :-):
TESS
Новичок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 фев 2014, 00:39
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение TESS » 31 мар 2014, 00:26

Тарас Степанович писал(а):Пропоную конструктивно обговорити пропозицію щодо проведення виїздних семінарів, безпосередньо перед кожним етапом ЧУ з ралі, окрім тих семінарів, що будуть проводитись у Києві!
Які думки?
injector писал(а):Інше питання, що етапи ЧУ для багатьох проходять в ролі учасника, тому мабуть важко буде вклинитись в графік?
Семінари не мусять бути обов"язково суто по штурманству. Тематику можна робити різноманітну, але для цього треба винести це на обговорення серед проф. спортсменів та штурманів (чим вони хочуть і можуть поділитися), а також зробити якусь голосувалку для бажаючих відвідувати семінари - які теми є найбільш затребуваними. Мені, наприклад, найперше з важливого спадає на думку тема про види та термін дії омологацій (спортивний одяг, каркас, ковші і т.д.).
Я не знаю, наскільки багато інформації можна викласти на подібних семінарах, оскільки всіх цікавлять "секрети успіху" певних спортсменів або команд, які, звичайно, ніхто не розкриє :-): Але, можливо, хоча б привідкриють завісу і поділяться своїм досвідом :mi_ga_et:
injector
Новичок
Сообщения: 123
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 17:59
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение injector » 01 апр 2014, 17:39

Стосовно самих семінарів в майбутньому хочеться:
*Запросити пілотів. Так екіпажу буде простіше пояснити ту ж стенограму.
*Практичні заняття. Теми семінарів будуть різні, тому по можливості теорію закріпити на практиці. Для розваги можна зробити змагання по заміні колеса на швидкість :-) здача нормативів :rally:

Теми які для мене найбільш цікаві на наступних семінарах:
*Адміністративна частина. Документація. Що як робити, куди йти, де брати і т.д... як для початківців без досвіду стартів.
*Цікаво вивчити штурманські прибори. Як новачку, дуже цікаво розібратись з усіма можливими приборами які можуть попастись штурману. :-):

Поки в мене все. Запрошую всіх ділитись побажаннями. Так наступні семінари будуть цікавіші і корисніші.
TESS
Новичок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 фев 2014, 00:39
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение TESS » 01 апр 2014, 22:17

Підтримую тему про штурманські прилади!
З власного досвіду :smu:sche_nie: можу запропонувати тему про надзвичайні ситуації в раллі і що в таких випадках робити/не робити.
Практичні заняття - 1. чи є можливість організувати щось типу УТС? 2. якщо так, то можна було б запросити пілота, який попередньо прописав дану трасу, дати цю стенограму по черзі кожному з штурманів, щоб вони проїхалися з пілотом і читали йому стенограму, а пілот оцінить "профпридатність". Не знаю, може це дурна ідея, але треба ж штурманам якось зрозуміти свій рівень...
А нормативи з колесами - це був би справжній фан :-)
TESS
Новичок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 фев 2014, 00:39
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Виїзні семінари на етапах ЧУ: "за" та "проти"

Сообщение TESS » 04 апр 2014, 22:25

Ще одна важлива тема - психологія. Особливо для початківців. Я зараз читаю книжки на цю тему і усвідомила, наскільки потрібна ця інформація для таких як я, хто раніше до спорту ніякого стосунку не мав, але хоче професійного росту і досягнень.
Ответить

Вернуться в «Теория ралли»