Допоможіть новачку обрати техніку

Вопросы от новичков - ответы профессионалов и старожилов спорта
ivan95
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 20:52
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ

Допоможіть новачку обрати техніку

Сообщение ivan95 » 23 янв 2011, 21:54

Привіт всім форумчаненам!
Мені 15 :smu:sche_nie: . Уже більше 2-х років мрію про гонки! Опреділився на рахунок раллі :rally: ! Поступово пробую заробити гроші на першу бойову автівку (уже 2500 тис дол маю). Але я не до кінця усвідомлюю скільки мені потрібно :cry_ing: . Скажіть будь ласка на який автомобіль мені можна розраховувати ???(не люблю працювати молотком і зубилом так що лада в кінець списка :hi_hi_hi: )
Надіюсь Ви мене не пошлете на 3 букви, і я не почую вислови типу "ти їхати хоч вмієш" (до речі їду я добре навіть пробував дріфтувати на повному приводі :bra_vo: )
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Некрасов » 23 янв 2011, 23:56

Чого б це хтось мав посилати тебе кудись?)))) Просто справа в тому, що Лада або Таврія - це найдешевший шлях потрапити в ралі, тому його найчастіше й рекомендують. Наприклад, зараз продається ВАЗ 2109 всього за 3300 доларів - це вже майже по карману тобі. До того ж, вміння власноруч ремонтувати та обслуговувати свою машину стане у пригоді - адже жоден пілот не досягне справжніх висот, якщо не буде розумітись на тому, що в його машині як працює. Хоча б на загальному рівні.
Але якщо маєш бажання одразу сідати за кермо іномарки - будь ласка, починаючи з VW Polo (близько 10 000 у. о.), різноманітних Opel, Toyota або Honda (від 8 до 15 000), беушних Subaru або Mitsubishi (близько 20 000) і хоч до WRC))) Що завгодно, в будь-який момент матимеш вибір. Читай уважно сайт та форум, я завжди будеш в курсі всіх пропозицій.
ivan95
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 20:52
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Допоможіть новачку

Сообщение ivan95 » 24 янв 2011, 07:51

Ясно. Просто думав що пошлють з висловами тіпа підрости і так далі)))))
А на рахунок обслуговування наскільки дорого обслуговувати Дев'ятку???
І ще одне питання. З скількох років можна брати участь у перегонах :rally: ?
Пс: ремонтувати машину вмію. Тим більше що часто допомагаю дідусеві з ремонтом його Ниву.
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Некрасов » 24 янв 2011, 13:31

Стосовно обслуговування - раджу тобі порадитись з нинішнім власником машини, Валерою Берчею. До того ж, він живе неподалік від тебе, в Чернівцях. Втім, у Франківську теж є хлопці, які професійно займаються ралі, вони можуть тобі допомогти.
Щодо віку - згідно правил ралі проходить дорогами загального користування, тож будь-який пілот повинен передусім мати водійське посвідчення звичайного зразку. Але для штурманів деколи роблять виключення. В будь-якому разі, історія знає приклади, як 15-річний хлопець їхав по спецділянках за кермом, а на дорожніх ділянках поступався місцем своєму штурманові, який був значно старший.
ivan95
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 20:52
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Допоможіть новачку

Сообщение ivan95 » 24 янв 2011, 15:09

Ясно буду думати і шукати решту грошей на бойовий автомобіль.
Скажіть ще будь ласка, чи дешевше купити автомобіль звичайний і переробити його під ралі :rally: ??? Просто є невеликий досвід роботи з Вазом, та і мені здається що машину так краще буду знати :-): .
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Некрасов » 24 янв 2011, 21:53

Цю тему вже обговорювали багато разів, і разом дійшли висновку, що власноруч будувати ралійний автомобіль має сенс виключно в тому випадку, якщо ти бажаєш зробити це системою - тобто плануєш і надалі будувати спортивні машини на продаж. Але якщо тебе цікавить кар'єра пілота, а не інженера, то значно мудріше, легше та дешевше купляти готову бойову і приділяти увагу передусім пілотуванню. Кожен має робити щось одне: інженер - будувати машини, пілот - іздити на них. Винятки, як Андрій Александров, котрому вдавалося добре робити і те, й інше, трапляються дуже рідко.
ivan95
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 20:52
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Допоможіть новачку

Сообщение ivan95 » 24 янв 2011, 22:04

Ясно. А на перший час може пілот, штурман готувати машину до спец. участка (щоб з економити на механіках)?????
І де можна скачати технічні вимоги до класу У9 і У10?????
Дякую за відповідь :bra_vo:
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Некрасов » 24 янв 2011, 22:55

Наразі, багато хто так і робить))). Але найкращий випадок - це коли в тебе є друзі, які теж зацікавлені в процесі. Тоді ти можеш підбити їх виїхати з тобою механіками не за гроші, а заради власного задоволення. Для перших кроків це найкращий варіант - коли в тебе є компанія однодумців. Звичайно, так таланить не усім - але для цього якраз і існують сайти та форуми.
Стосовно технічних вимог - це трошки не так виглядає, як ти гадаєш. Кожен автомобіль готується згідно так званої "карти омологації". Такі карти є майже на усі автівки, які коли-небудь брали участь в ралі. Тобто ти спочатку обираєш машину, потім береш її карту омологації та готуєш усе, як там написано. А в який клас вона попаде, У9 чи У10, чи У11 - залежить банально від робочого обсягу двигуна.
Тобто суть полягає в тому, що спочатку требати обрати машину (виходячи з її ціни, вартості обслуговування та ще маси факторів, почитай на сайті статтю про це), а вже потім автоматично вирішиться, в який клас вона потрапляє. Для новачка клас не є принциповою штукою - адже для навчання підходить будь-який клас. Спершу обери машину.
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Varggoth » 25 янв 2011, 01:00

ivan95 якшо хоч можем тобі показати - розказати що до чого
ivan95
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 20:52
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ

Re: Допоможіть новачку

Сообщение ivan95 » 25 янв 2011, 07:53

Ясно дуже дякую. У мене є знайомі які з задоволенням поїдуть на змагання так що ще чуть-чуть і мрія здійсниться :bra_vo:
Дякую всім за допомогу!!!!
Varggoth дякую за запрошення але я спочатку хочу дозбирати гроші на автомобіль :smu:sche_nie:
Ответить

Вернуться в «Вопрос - ответ»