Как прийти в автоспорт? Львов, Черновцы, Ив.-Франковск, Ужгород

Точки входа в автоспорт в различных областях Украины - контакты, телефоны, адреса
Аватара пользователя
kurnov
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 06 дек 2016, 22:30
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Re: Как прийти в автоспорт? Львов, Черновцы, Ив.-Франковск,

Сообщение kurnov » 08 дек 2016, 12:24

Присоединяюсь к благодарности.
Назар Созанський
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 31 дек 2016, 23:12
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Re: Как прийти в автоспорт? Львов, Черновцы, Ив.-Франковск,

Сообщение Назар Созанський » 31 дек 2016, 23:24

Мене звати Назар Созанський, мені 21рік з дитинства хворий автомобілями, вітчуваю що кермо це моє життя, багато в чому себе пробував але все це не моє, в мене є одна ціль в житті стати гонщиком, готовий на будь які жертви для цього, на ти з любою технікою, дуже її вітчуваю, друзі та батьки завжди казали шо в мене талант, будь-ласка підскажіть за що можна зацепитись, до кого можна звернутись, хто може допомогти готовий до всього
Dinko
Новичок
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 29 янв 2013, 11:15
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Re: Как прийти в автоспорт? Львов, Черновцы, Ив.-Франковск,

Сообщение Dinko » 03 янв 2017, 20:46

Назар Созанський писал(а):Мене звати Назар Созанський, мені 21рік з дитинства хворий автомобілями, вітчуваю що кермо це моє життя, багато в чому себе пробував але все це не моє, в мене є одна ціль в житті стати гонщиком, готовий на будь які жертви для цього, на ти з любою технікою, дуже її вітчуваю, друзі та батьки завжди казали шо в мене талант, будь-ласка підскажіть за що можна зацепитись, до кого можна звернутись, хто може допомогти готовий до всього
привіт, Назар.

чи є у тебе хоча б якесь початкове фінансування свого старту? Мається на увазі гроші на якійсь початковий автомобіль (ціни можеш подивитись у сусідній гілці).
Які саме дисципліни тебе цікавлять? Чому?
Аватара пользователя
yuralife
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 29 мар 2017, 12:48
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Де тренуватися?

Сообщение yuralife » 30 апр 2017, 16:09

Доброго дня!

Останнім часом цікавлюся автоспортом і тому хотів би дізнатися чи є в околицях Львова (чи західної України) місця де можна потренуватися для участі в ралі?
Де тренуються наші ралійні команди?
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Как прийти в автоспорт? Львов, Черновцы, Ив.-Франковск,

Сообщение Некрасов » 11 май 2017, 21:51

Доброго дня!

Нещодавно поблизу Львова почала діяти ралійно-кросова тестова траса Шопки. Досить часто, вихідними там проводять тренування як ралісти, так і учасники гірських перегонів. Ось сторінка автодрому в мережі Facebook:
https://www.facebook.com/AvtoShopky/
Ответить

Вернуться в «Как прийти в автоспорт?»