Как выбрать авто для ралли?

Технический форум! Режим, варим, точим, крутим, вертим, красим, клеем, заводим, едим.
Роберт
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03 ноя 2013, 20:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Роберт » 04 ноя 2013, 01:17

PaVaSaN писал(а):для старта только 8ка, и не строить а покупать. С 8кой будешь возиться, а с пыжом еще больше.
ок , дякую , висновок зробив.
Попутне питання який бюджет буде достатнім для початкового класу "спробувати"
Аватара пользователя
PaVaSaN
Постоянный участник
Сообщения: 424
Зарегистрирован: 05 янв 2009, 00:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да
Откуда: Черкассы
Контактная информация:

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение PaVaSaN » 04 ноя 2013, 12:26

Ооо,тут целая пропасть. Как уже говорили, лучше купить готовую технику,будет дешевле. А 8 ки есть от 5 до 15 у.е.Тут уже сам решай смотри (я вот свою продаю)
http://www.jwtservice.com
Шины для автоспорта
Сервисное обслуживание и сопровождение в автоспорте
+38 (093)788-58-11
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Некрасов » 06 ноя 2013, 12:00

Роберт писал(а): От і задумався. Гуру що ви скажете, яке з вище названих авто буде цікавішим, як для початку, так і для подальших перебудувань в момєму варіанті?
Додам ще пару міркувань.
Для того, щоб почати, вісімка - найкращий варіант. Краще може бути хіба шо Таврія, оскільки вона дешевша))) Однако в обох випадках ти матимеш купу запчастин, можливість ремонту на кожній СТО і з десяток варіантів - в кого шось спитати. Тобто ламатися ці тварюки неодмінно будуть, але їх відносно легко полагодити. До того ж, таку машинку буде відносно легко за потреби продати.

Але 206-й має свої переваги, насправді. По-перше, він не так часто буде ламатись. Дійсно, запчастин менше, вони дорожчі, але вони й не так часто потрібні. Деякий досвід експлуатації все ж таки є - на аналогічних машинах їздили Яковенко, Чекан, Тананевич, Ніколаєнко. Принаймні перші двоє досить довгий час ці машини обслуговували, і сказати, що воно в них часто ламалось, я не можу. Наприклад, в Сергія Чекана за три роки на 206-му - 21 гонка, 6 сходів. 25% - досить непоганий покажчик, повір. Можеш переконатися тут: http://ewrc-results.com/profile.php?p=1 ... giy-Chekan

І ще одно. Якщо ти деякий час поїздиш в ралі на вісімці, і тобі сподобається, ти вирішиш продовжувати. І в цей час ти зрозумієш, що тобі потрібні спонсори, адже на власні гроші ти вже не можеш купити всьо то, шо потрібно для досягнення результату. Так от, маючи Пежо, спонсорів знайти буде трошечки легше, ніж маючи стару покоцану вісімку.

Тобто моя порада така. Для початку, на перший-другой роки придбати (або взяти в оренду) вісімку, та зрозуміти, чи воно взагалі тобі потрібно, той автоспорт. А якщо так, то вже тоді купляти європейця.
Jack
Новичок
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 27 дек 2008, 17:44

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Jack » 06 ноя 2013, 16:55

Лови варіант бюджетного старту раз
viewtopic.php?f=43&t=2078
два
viewtopic.php?f=43&t=1980
це все у нас у Львові
можна пробувати і щупати
Ну можна і Seat Ibiza Cupra купити :mi_ga_et: але за 7500 доларів
Роберт
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03 ноя 2013, 20:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Роберт » 07 ноя 2013, 18:59

Варіант з тавроном просто ідеальний, думаю варто спробувати, якщо все буде добре то в наступному сезоні будем валить на всі гроші але економно)
Vova Piguliak
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 22 ноя 2013, 17:42
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківська область м.Косів

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Vova Piguliak » 23 ноя 2013, 06:09

в мене Opel Kadett 88року підскажіть хто б міг допомогти підготувати його до участі в гонках.
--S.V.A.--
Новичок
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 18 июл 2010, 11:25
Вы являетесь членом ФАУ?: Да
Откуда: Мариуполь

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение --S.V.A.-- » 26 ноя 2013, 00:23

Vova Piguliak писал(а):в мене Opel Kadett 88року підскажіть хто б міг допомогти підготувати його до участі в гонках.
Завози с Польши кадета подготовленного под свои документы, делай двойника и езди в удовольствие. Это на много дешевле будет чем, что то строить.
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Некрасов » 28 ноя 2013, 17:16

Vova Piguliak писал(а):в мене Opel Kadett 88року підскажіть хто б міг допомогти підготувати його до участі в гонках.
Звернись до свого місцевого автоклубу "Атлант", який є організатором "Александров Ралі", знайдеш відповіді на багато питань.

Спортивний Клуб «Атлант»
Офіс: Івано-Франківська обл., м. Косів, Вічевий майдан, 13, тел. +38 067 372 4770, факс +38 034 784 5625
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение Varggoth » 29 ноя 2013, 01:48

Vova Piguliak писал(а):в мене Opel Kadett 88року підскажіть хто б міг допомогти підготувати його до участі в гонках.
а смисл? сума на підготовку буде більша за вартість конкурентної готової бойової
Аватара пользователя
PaVaSaN
Постоянный участник
Сообщения: 424
Зарегистрирован: 05 янв 2009, 00:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да
Откуда: Черкассы
Контактная информация:

Re: Как выбрать авто для ралли?

Сообщение PaVaSaN » 29 ноя 2013, 12:14

Не факт. Для начала ,для обучения можно и на стандарте не конкурентном ехать,лишь бы ехать и учиться. Т.е. влепив каркас и некоторые мелочи, да амортизаторы с защитой.

Можно было БЫ,но не в данный автомобиль,это путь в никуда.
http://www.jwtservice.com
Шины для автоспорта
Сервисное обслуживание и сопровождение в автоспорте
+38 (093)788-58-11
Ответить

Вернуться в «Подготовка техники»