Що порадите?

Технический форум! Режим, варим, точим, крутим, вертим, красим, клеем, заводим, едим.
Driver_07
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 16:33
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Що порадите?

Сообщение Driver_07 » 10 ноя 2010, 17:09

Яку машину готувати, на які, хоч приблизно, витрати слід бути готовим??? Машина має бути монопривідна, правда я погано, а точніше ніяк розбираюсь в класах, тому чекаю Ваших відповідей! Взагалі сам думаю про saxo, fiesta, fabia або swift! Люди які таким займались-ться розкажіть, скажіть свої за і проти! Чекаю Ваших порад!
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Некрасов » 11 ноя 2010, 12:27

У більшості випадків простіше та дешевше придбати вже готовий ралійний автомобіль, ніж будувати власний "з нуля". Виняток - це чітке бажання присвятити життя конструюванню спортивних автомобілів. У цьому разі дійсно є сенс власноруч побудувати "Таврію" або "вісімку", потім іти далі, опановувати шось біль сучасне, повний привід і так далі.
Однак якщо є бажання не будувати, а їздити, то, на мій погляд, простіше купити вже готову машину і займатися тим, чим збирався - тобто їздити)))). Дійсно, пілот повинен розумітися, що в його машині як працює - але це не означає, що він повинен її власноруч зібрати. Так що не заморочуйся, краще визначайся з бюджетом та обирай машину, яку зможшеш не тільки купити, а ще й обслуговувати протягом сезону. Монопривідний автомобіль можна придбати від 4 000 доларів до 70 000 євро - так що вибір у тебе фантастичний.
Driver_07
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 16:33
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Driver_07 » 11 ноя 2010, 14:14

Дуже вдячний за відповідь! І хоч я зовсім зелений в раллі, по маленьку мені починає вимальовуватись шлях, яким я маю рухатись далі! Ще раз дякую!
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Некрасов » 11 ноя 2010, 15:42

Driver_07 писал(а):Дуже вдячний за відповідь! І хоч я зовсім зелений в раллі, по маленьку мені починає вимальовуватись шлях, яким я маю рухатись далі! Ще раз дякую!
Не соромтеся ставити питання, адже набагато дурнішим виглядає не той, хто спитав, а той, хто не спитав і розбив собі лоба.
Driver_07
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 16:33
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Driver_07 » 11 ноя 2010, 18:40

В мене запитання, от якби ти починав свою кар"єру або принаймні робив спроби, то яку б машину вибрав для, якщо бюджет мізерний, а доброго дяді з пресом лишніх грошей не має??? Можливо не зовсім по темі, але як на рахунок екіпірування(комбінезон і т.д.)?
Аватара пользователя
PaVaSaN
Постоянный участник
Сообщения: 424
Зарегистрирован: 05 янв 2009, 00:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да
Откуда: Черкассы
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение PaVaSaN » 11 ноя 2010, 19:29

Я ждал появления слова "бюджетность". Ибо "хочу свифт или фиесту" не каждый себе может позволить,далеко не каждый. Тут тогда национальные классы.И как раз вот у тебя же в городе продают автомобили из разряда "бюджетнее нет".Реально сейчас купить машину,это минимум 5....

вот тебе пожайлуста
viewtopic.php?f=43&t=1005 Просто интересный вариант,на перспективу ....и во Львове!
viewtopic.php?f=43&t=1012 Конкурентноспосоьбен в У10.
viewtopic.php?f=43&t=994 Конкурентоспособен в У9.

Хотя 8ки и по 15 штук есть))
http://www.jwtservice.com
Шины для автоспорта
Сервисное обслуживание и сопровождение в автоспорте
+38 (093)788-58-11
Driver_07
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 16:33
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Driver_07 » 11 ноя 2010, 21:23

Я за останні дні отримав багато інформації про раллі, реально стільки всього! І що я зрозумів точно, це треба спочатку спробувати, а потім зрозуміти що тобі потрібно і рухатись далі! Тай тим більше, якщо і дійде до раллі, то напевно слід вчитись на авто, яке буде не дуже дороге в обслуговуванні!
AMV
Новичок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 05 апр 2010, 16:26
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Що порадите?

Сообщение AMV » 14 ноя 2010, 10:38

Наверное, сначала, проще попробовать арендный автомомобиль.
Это и обслуживание, и помощь в организации, и самое главное, небольшой бюджет по сравнению с постройкой(покупкой) своего авто . Особенно если нет уверенности в классе автомобиля, бюджете и вообще раллийном будущем.
А ралли можно узнать только изнутри.
Арендных вариантов уйма, так что удачи.
Аватара пользователя
PaVaSaN
Постоянный участник
Сообщения: 424
Зарегистрирован: 05 янв 2009, 00:10
Вы являетесь членом ФАУ?: Да
Откуда: Черкассы
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение PaVaSaN » 14 ноя 2010, 13:10

Не соглашусь в Вами,Михаил.

выехать на арендованном автомобиле будет стоить порядка 2500-3000 у.е. При стоимости авто (покупки) от 5. у.е..... Проще тогда купить автомобиль в расрочку,чем тратить треть цены авто на одну гонку.

А как можно за одну гонку понять надо оно тебе или не надо. Это будет как разовый атракцион "за Ваши деньги",с чужими механиками,помощью и обслуживанием. Думаете это может кому то не понравится? - Пришёл,сел,поехал.После такого никто себе не скажет "Нет,оно мне не надо".

А вот когда уже свой авто,начинаешь собирать техничку,механиков,начинаешь сам крутить машину,стоить её итп итд....тогда только понимаешь сложность. Так что арендованный "атракцион" может быть пустой тратой денег,после которого выйдешь и скажешь "Вау!".
http://www.jwtservice.com
Шины для автоспорта
Сервисное обслуживание и сопровождение в автоспорте
+38 (093)788-58-11
Driver_07
Новичок
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 10 ноя 2010, 16:33
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Що порадите?

Сообщение Driver_07 » 14 ноя 2010, 18:56

Якщо керуватись розумом і не мати багато грошей, то задумаєшся чи варто витрачати гроші на прокат машини, згідний з PaVaSan, адже витрачена сума може дати перепустку до власного ралійного авто, на якому можна буде проїхати не один етап та ще й тренуватись!
Ответить

Вернуться в «Подготовка техники»