Нульові екіпажі

Вопросы от новичков - ответы профессионалов и старожилов спорта
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Varggoth » 08 июл 2010, 16:16

машина надійна, маю на увазі що омогацій на сідушки і тп поки що не має
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Некрасов » 25 фев 2011, 17:26

Varggoth, наскільки мені відомо, ви-таки їхали нулями минулого року і плануєте їхати цього року. Я б дуже попросив вас час від часу розповідати про ваші здобутки в цій темі - аби всі решта бачили, що все можливе, треба тільки захотіти))). Гадаю, що ситуація, побідна до вашої, знайома багатьом початківцям, особливо в часи небаченого економічного розвитку країни))).
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Varggoth » 26 фев 2011, 12:40

їхали, 3 гірські гонки - "Трембіта гірська", "Золота осінь карпат 2010" і "Бескид 2010" , цього року впланах виїзд на всі етапи гори крім Ялти та Александров раллі
Аватара пользователя
Voka
Новичок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 04 май 2011, 15:35
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківська обл.

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Voka » 14 авг 2011, 19:09

Червона бочка( Сафеті на раллі Александрова ) це ще один доказ , мрії таки збуваются . Ще місяць назад я тільки мріяв про раллі , а тут самому позвонили і придложили поїхати я і поїхав, радостям не мае меж - до того уже є люди які предлагають всю можливу підтримку !!! Прошу усіх може у кого є фото чи відео проїзду Ауді по трасі - буду дуже вдячний !
Аватара пользователя
VVV
Участник
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 29 ноя 2008, 18:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Нульові екіпажі

Сообщение VVV » 15 авг 2011, 18:06

Voka писал(а):Червона бочка( Сафеті на раллі Александрова ) це ще один доказ , мрії таки збуваются . Ще місяць назад я тільки мріяв про раллі , а тут самому позвонили і придложили поїхати я і поїхав, радостям не мае меж - до того уже є люди які предлагають всю можливу підтримку !!! Прошу усіх може у кого є фото чи відео проїзду Ауді по трасі - буду дуже вдячний !
Валя стенограмму читала, или вы так, на глаза?)))
Аватара пользователя
Voka
Новичок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 04 май 2011, 15:35
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківська обл.

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Voka » 16 авг 2011, 08:57

Валя ващще молодцом , с не знакомим :rally: человеком на глаз + ето мой первий гравийний опит , про машину вооще молчу , резина лето вот самий жым , не знаю как ето со стороны выгледило но в коробке от обуви вау ! Еще раз про Валюшу ( маленького безстрашного человечка ) я очень рад что все так сложылось , и мы удачно проехали все допы , может в будущем кто знает -кто знает !!! Если все же фото или видео у кого завалялось , плиз в студию !
Аватара пользователя
Esperanza
Новичок
Сообщения: 115
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 22:17
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Esperanza » 16 авг 2011, 10:39

Varggoth писал(а):їхали, 3 гірські гонки - "Трембіта гірська", "Золота осінь карпат 2010" і "Бескид 2010" , цього року впланах виїзд на всі етапи гори крім Ялти та Александров раллі
А Вы к Виктору Александровичу Шаповалову не хотите обратиться, чтобы ехать нулями Кубок Лиманов?
"Нули" там нужны, а с топливом и проживанием, на сколько я знаю, Организатор помогает.
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Varggoth » 16 авг 2011, 22:59

Esperanza писал(а):А Вы к Виктору Александровичу Шаповалову не хотите обратиться, чтобы ехать нулями Кубок Лиманов?
"Нули" там нужны, а с топливом и проживанием, на сколько я знаю, Организатор помогает.
треба спочатку після Александров раллі відійти, за 2 дня 2 таких обідних схода шо було рішення цей рік взагалі нікуди не їхати більше, технініка таке показала шо нам ніхто не вірить що таке можливо
Аватара пользователя
Esperanza
Новичок
Сообщения: 115
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 22:17
Вы являетесь членом ФАУ?: Да

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Esperanza » 16 авг 2011, 23:05

Varggoth писал(а):
Esperanza писал(а):А Вы к Виктору Александровичу Шаповалову не хотите обратиться, чтобы ехать нулями Кубок Лиманов?
"Нули" там нужны, а с топливом и проживанием, на сколько я знаю, Организатор помогает.
треба спочатку після Александров раллі відійти, за 2 дня 2 таких обідних схода шо було рішення цей рік взагалі нікуди не їхати більше, технініка таке показала шо нам ніхто не вірить що таке можливо
Заинтриговали..... :du_ma_et:
Рассказывайте тогда, что такого необычного у Вас произошло в первый и второй день.
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Нульові екіпажі

Сообщение Varggoth » 22 авг 2011, 08:06

Ответить

Вернуться в «Вопрос - ответ»