Допоможіть новачку обрати техніку

Вопросы от новичков - ответы профессионалов и старожилов спорта
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Некрасов » 25 янв 2011, 12:52

ivan95 писал(а): Varggoth дякую за запрошення але я спочатку хочу дозбирати гроші на автомобіль :smu:sche_nie:
Може, це вже й не моя справа, але поки ти їх збиратимеш, варто було б скористуватися пропозицією Varggoth і познайомитися з технікою поближче. Можливо, це змінить твій погляд на те, яку машину потрібно купляти))).
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Varggoth » 25 янв 2011, 13:52

так і я про те саме, і щоб брати участь в змаганнях тільки спортивного авто недостатньо
fedor
Новичок
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 04 мар 2009, 22:58
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Коломыя.Ивано-Франковская обл.

Re: Допоможіть новачку

Сообщение fedor » 25 янв 2011, 15:44

Varggoth писал(а):так і я про те саме, і щоб брати участь в змаганнях тільки спортивного авто недостатньо
Varggoth я думаю якщо Ivan95 побачить твоє спортивне авто то він буде приємно вражений :-):
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Varggoth » 26 янв 2011, 00:18

fedor писал(а):Varggoth я думаю якщо Ivan95 побачить твоє спортивне авто то він буде приємно вражений :-):
спасибі, а щодо Ivan95 хотіли помогти, я би не відмовився подивитися на техніку її підготовку, роботи в міжсезонні і тп, якщо мені таке би запропонували
fedor
Новичок
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 04 мар 2009, 22:58
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Коломыя.Ивано-Франковская обл.

Re: Допоможіть новачку

Сообщение fedor » 26 янв 2011, 20:27

[/quote]спасибі, а щодо Ivan95 хотіли помогти, я би не відмовився подивитися на техніку її підготовку, роботи в міжсезонні і тп, якщо мені таке би запропонували[/quote]
На рахунок того щоб "запропонували" я думаю що це з області фантастики.
Чому так вважаю?
Коли минулого року перед етапами ЧУ та КУ у Львові я звернувся до наших Прикарпатських спортсменів з проханням поїхати з ними як кажуть за компанію(всі матеріальні витрати я звичайно покладав на себе) + згідний був помогти чи прийняти активну участь у любому дійстві щоб допомогти наскільки зміг би в любому питанні чи ситуаціїї яка склалась.
Але на жаль моє прохання порахували за непотрібне.
Ivan95 на жаль у нас в Івано Франківській обл. не так багато спортсменів які хоч іноді приймають активну участь в автоспорті.
Так що над пропозицією Varggoth подумай :-):
Аватара пользователя
Varggoth
Новичок
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 ноя 2008, 23:38
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Івано-Франківськ
Контактная информация:

Re: Допоможіть новачку

Сообщение Varggoth » 27 янв 2011, 03:42

fedor писал(а):Коли минулого року перед етапами ЧУ та КУ у Львові я звернувся до наших Прикарпатських спортсменів з проханням поїхати з ними як кажуть за компанію(всі матеріальні витрати я звичайно покладав на себе) + згідний був помогти чи прийняти активну участь у любому дійстві щоб допомогти наскільки зміг би в любому питанні чи ситуаціїї яка склалась.
Але на жаль моє прохання порахували за непотрібне.:
бачиш яка справа їхати на таке дійство "спостерігачем" краще власним авто, з компанією, а з командою їхати... чим ти там їм поможеш? механіки знають авто, де шо треба докрутити, куди подивитися, а де і стукнути кувалдою))), а по сервісі без діла соватися теж не діло, в цьому питанні я згідний з Прикарпатськими спортсменами, а на тренування мож напроситися, там побачиш робочий процес в настройці сервісі, і лишні руки - ноги не завадять в процесі перекривання траси
fedor
Новичок
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 04 мар 2009, 22:58
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Коломыя.Ивано-Франковская обл.

Re: Допоможіть новачку

Сообщение fedor » 27 янв 2011, 11:08

Varggoth писал(а):
fedor писал(а):Коли минулого року перед етапами ЧУ та КУ у Львові я звернувся до наших Прикарпатських спортсменів з проханням поїхати з ними як кажуть за компанію(всі матеріальні витрати я звичайно покладав на себе) + згідний був помогти чи прийняти активну участь у любому дійстві щоб допомогти наскільки зміг би в любому питанні чи ситуаціїї яка склалась.
Але на жаль моє прохання порахували за непотрібне.:
бачиш яка справа їхати на таке дійство "спостерігачем" краще власним авто, з компанією, а з командою їхати... чим ти там їм поможеш? механіки знають авто, де шо треба докрутити, куди подивитися, а де і стукнути кувалдою))), а по сервісі без діла соватися теж не діло, в цьому питанні я згідний з Прикарпатськими спортсменами, а на тренування мож напроситися, там побачиш робочий процес в настройці сервісі, і лишні руки - ноги не завадять в процесі перекривання траси
Те що спостерігачем їхати краще власним авто та з компанією я з тобою згідний на 100%.
Та проблема в тому що у мене на жаль з друзів та знайомих ніхто не зацікавлений дивитись автоспортивні дійства.
Тому і напрошувався бо самому їздити на ЧУ КУ та гірські перегони набридло. :men:
Ответить

Вернуться в «Вопрос - ответ»