Допоможіть з хоббі!

Точки входа в автоспорт в различных областях Украины - контакты, телефоны, адреса
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 13 июн 2013, 22:36

Привіт! Почну з головного-я обожнюю їздити. 11 років керую своїм транспортом, до того просив друзів порулити. Звісно не кожен давав, багато казали що ще накатаюсь..але не вгадали. не можу я бути пасажиром, ще не накатався. от і хочу так-би мовити в нормальних рамках втамувати жагу драйву. Цікавить участь у любительському раллі на класичному ВАЗі (можливо поки що у любительському), бо світлофорні перегони то не дуже серйозно . Де можна взяти участь без серйозних вимог до авто ато на ФАУ пишуть, що має бути майже повний сток. А в мене вже коробка Фіат131 стоїть, нерідні бампера, хрому зовсім нема, тай доробити авто хочеться в кращу сторону. Чому класика?-люблю я її. Купив 10 років тому і не збираюся продавати, хоча маю передньопривідний Логан МСВ. Якось мені на класиці драйвовіше, а на STI чи EVO грошей нема(.
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Некрасов » 14 июн 2013, 02:18

Перш за все непогано було б з'ясувати, в якому місті пан мешкає...
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 14 июн 2013, 16:48

Хмельницький :-):
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 15 июн 2013, 00:44

і щодо ліцензій та спортивних техпаспортів-не зовсім зрозуміло. Їх дають одразу при реєстрації на змаганні чи треба десь навчатися. Просто не люблю всіляку бюрократію. Хочеться щоб приїхав і вперед без питань.
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 18 июн 2013, 21:38

Привіт! Щось безлюдно якось тут(( Питань є багато а спитати нема в кого...
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Некрасов » 19 июн 2013, 00:17

Andriy1352 писал(а):Привіт! Щось безлюдно якось тут(( Питань є багато а спитати нема в кого...
Та всі на гонці були в Маріуполі)))) завтра розповімо про все докладно
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 20 июн 2013, 00:37

гонка це добре, чекаю коментів, бо інтернет не безлімітний, тарілки нема отже що робиться на раллі не бачу( 1-й автомобільний не транслюють). Цікаво :-"Дєд" приймав участь? Як виступив? І звичайно чекаю відповіді на свої питання
Аватара пользователя
Некрасов
Старейшина
Сообщения: 3189
Зарегистрирован: 19 ноя 2008, 17:23
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Некрасов » 22 июн 2013, 21:33

Вибач за мовчання. Роботи купа.
Перш за все - ти маєш чітко зрозуміти різницю між ралі на серійних автомобілях та класичним професійним ралі. Вона полягає в тому, що для аматорського ралі тобі повністю вистачить свого звичайного, як кажуть "громадянського" автомобіля, тоді як для професійного потрібно буде придбати або побудувати спортивну машину. Як я розумію, власна "класика" є звичайною роз'їздною машиною, тож тобі шлях поки що в аматорське ралі.
Де проходитиме? На жаль для тебе, більша кількість змагань проходить на Сході України, тобі для тебе дорога туда коштуватиме, як півмашини. Втім, не все так погано.
По-перше, один з етапів Трофею ФАУ з ралі на серійних автомобілях проходитиме у Львові, що вже не так і далеко. Заплановано воно на 26-27 жовтня, тож маєш час підготуватися та докладно вивчити правила тих змагань. Всю інформацію можеш брати на сайті комітету ралі www.rally-ua.org.
По-друге, цього року вперше в історії звичайні громадянські машини почали пускати у чемпіонат України з гірських гонок, який повністю проходить на Західній Україні. Нажаль, власного сайту у цього чемпіонату нема, деяку інформацію знайдеш тут: http://gac.org.ua/hill_climb. Крім того, можеш задавати питання тут на форумі, або безпосередньо до Гуглу.
Стосовно ліцензій та іншої "бюрократії" - у аматорському ралі ці речі спрощено, так що ти дійсно можеш приїхати, заплатити грошей та стартувати. Але якщо ти в принципі замислюєшся за професійне ралі, то маєш знати, що "паперова" частина роботи є однієї з найбільш важливих у цьому спорті.

Успіхів!
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 24 июн 2013, 23:35

Привіт! Дякую за детальну відповідь, я взнав практично все, що хотів(хоча знати все неможливо). Я і хтів спочатку прийняти участь в аматорському раллі, набратись досвіду(головне не перемога). а там, дивлячись, як буде виходити, будуватиму подольші плани. Я зрозумів, що приїхавши, на такій машині, як є(без каркасу) можу приймати участь-це мене цілком влаштовує, наразі.
Andriy1352
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 19:22
Вы являетесь членом ФАУ?: Нет
Откуда: м.Хмельницький

Re: Допоможіть з хоббі!

Сообщение Andriy1352 » 24 июн 2013, 23:43

І ще питаннячко:- я так зрозумів, що ліцензії учасника та водія там можна отримати на місці?
Ответить

Вернуться в «Как прийти в автоспорт?»